Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

REFERAT POŚREDNICTWA PRACY

ban_1.gif     ban_2.jpeg 


POŚRENICTWO PRACY

Ma na celu pomoc osobom bezrobotnym i poszukującym pracy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia, a pracodawcom w znalezieniu odpowiednich pracowników.

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Kielcach realizowany jest IPD – Indywidualny Plan Działania, polegający na dobrowolnej współpracy osoby bezrobotnej – poszukującej pracy z pośrednikiem pracy i doradcą zawodowym. Świadczony jest w oparciu o kompleksową analizę potrzeb lokalnego rynku pracy. 

POŚREDNICY PRACY

Pośrednicy wewnętrzni dokonują dystrybucji ofert pozyskanych. Ich zadanie polega na wykorzystaniu informacji tak by własnym doświadczeniem i wiedzą zawodową jak najtrafniej skojarzyć posiadane propozycje zatrudnienia z osobami poszukującymi pracy. 

ZEWNĘTRZNI POŚREDNICY PRACY - OBSŁUGA PRACODAWCÓW

Nawiązują i utrzymują kontakty z pracodawcami, pozyskują oferty pracy, zbierają informację o zakładach pracy ich potrzebach i planach zatrudnieniowych. Realizują zadania w zakresie marketingu, prezentując usługi świadczone przez Urząd na rzecz pracodawców. Pośrednicy zewnętrzni pracują przeważnie w terenie. 

TARGI I GIEŁDY PRACY

Corocznie organizowane są Powiatowe Targi Pracy. Cieszą się one dużym zainteresowaniem pracodawców i osób poszukujących pracy. Targi Pracy odwiedza kilka tysięcy osób poszukujących pracy oraz wielu zaproszonych gości.


Kontakt z Kierownikiem Referatu: I piętro pokój 114
tel.: (41) 367-11-54
e-mail: michal.g@kielce.praca.gov.pl

 

Dane adresowe
Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
25-620 Kielce
ul. Kolberga 4
Telefon: (41) 367-11-00
Fax: (41) 367-11-99
 
e-mail:
kielce.praca.gov.pl
NIP: 959-08-29-453
REGON: 291149104
Statystyki odwiedzin
Dzisiaj: 237
W tym miesiącu: 12166
Wszystkich odwiedzin: 1478412
Polityka prywatności